تلفن 02154176 - فکس 02166960131

چند نکته مهم برای ست کردن بوت و نیم بوت در استایل‌های میهمانی

امروز قدرتمندتر از همیشه، امکان تجربه‌ای متفاوت به سبکی جدید را برای شما به وجود آوریم.

چند نکته مهم برای ست کردن بوت و نیم بوت در استایل‌های میهمانی - //

اگر شما هم علاقمندید لباس‌هایتان را بهتر با هم هماهنگ کنید، با ادامه این مطلب همراه شوید.

۱. اندام و قد خود را در نظر بگیرید

بوت و نیم‌بوت انتخابی باید با قد شما تناسب داشته باشد. اگر قد شما کوتاه است، بوت‌های ساق کوتاه را انتخاب نمائید، چرا که بوت‌های ساق بلند برای شما مناسب نیست. داشتن پاشنه، بوت‌ها را جذاب‌تر می‌کند و ظاهر زیباتری برای شما می‌سازد، میزان پاشنه را متناسب با قد خود انتخاب نمائید. بوت‌های پاشنه استیبتو یا میخی یک انتخاب هوشمندانه برای افراد کوتاه قد می‌باشد. این مدل نیم بوت، سبکی به روز در دنیای مد محسوب می‌شود که به شما اعتماد به نفس و قدرت می‌بخشد.

افراد قد بلند انتخاب راحت‌تری دارند، چرا که علاوه بر بوت ساق کوتاه، می‌توانند از انواع بوت‌های ساق بلند هم استفاده کنند. همچنین اگر می‌خواهید سایز پایتان کوچک به نظر بیاید از نیم بوت‌های چرمی‌استفاده کنید، زیرا نیم بوت‌هایی که جنسی غیر از چرم دارند پاها را بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

۲. هماهنگی رنگ نیم‌بوت با لباس

نیم‌بوت باید با رنگ لباس متناسب باشد. البته نیم‌بوت‌های مشکی تقریباً با انواع رنگ و مدل لباس‌ها قابل ست‌کردن می‌باشد. انتخاب هوشمندانه‌ی برخی از رنگ‌های متضاد نیم‌بوت با لباس مجلسی هم می‌تواند ظاهر متفاوت و زیبایی را برای شما به همراه داشته باشد. شما می‌توانید برای خرید انواع نیم بوت زنانه و دخترانه شیک و ارزان از بازار یا فروشگاه اینترنتی دیگر مغازه‌های فروش کفش استفاده کنید. همچنین نیم بوت‌های زنانه در بسیاری از سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین نیز موجود است. انتخاب رنگ سال برای ست کردن با لباس می‌تواند یک چالش خوب برای خانم‌ها است.

۳. نحوه ست کردن بوت‌های طرح شیپوری

بوت‌های شیپوری یعنی بوت‌هایی که هرچه ساق آن‌ها به طرف بالاتر می‌رود گشادتر می‌شود، این گونه بوت‌ها را با دامن‌های زیرزانو بپوشید، یعنی این ترکیب باید به گونه‌ای باشد که لبه بوت زیر دامن پنهان شود و قابل دیدن نباشد.

۴. انتخاب نیم‌بوت‌های نوک تیزبه طور کلی نیم‌بوت‌های نوک تیز، مجلسی و شیک‌تر هستند و در مد جایگاه ویژه ای دارند. اگر پنجه پای شما به نسبت پهن و بزرگ است، از انتخاب بوت‌های نوک‌تیز پرهیز کنید، چرا که بسیار اذیت کننده و آسیب زننده بوده و مجلس را به کام شما تلخ می‌کند و راه رفتن را برای شما دشوار می‌کنند! این بوت‌ها بیش‌تر برای پنجه‌های کوچک و باریک مناسب هستند. علاوه بر نیم‌بوت‌های زنانه، انواع نیم بوت و چکمه مردانه جدید و نسبتاً ارزان نیز در فروشگاه‌های اینترنتی موجود است که حتی می‌توانید بوت‌های خود را با بوت‌های همسرتان نیز ست نمائید!

۵. تناسب داشتن ساق بوت با قد لباس

هرچه اندازه نیم‌بوت شما بلندتر باشد، باید لباس خود را با آن هماهنگ کنید. بنابراین در هنگام ست کردن لباس مجلسی خود با بوت، حتماً این نکته را در نظر داشته باشید. خرید یک نیم بوت مناسب می‌تواند یک چالش واقعی محسوب شود. فروشگاه‌های اینترنتی زیادی هستند که نیم بوت‌های زنانه به فروش می‌رسانند و روند یافتن نیم بوت مناسب را برایتان راحت می‌کنند. شما به سادگی می‌توانید نیم بوت موردعلاقه خود را به صورت آنلاین خرید کنید. ‌می‌توانید در حالی که در خانه خود در جستجوی یک جفت نیم بوت زیبا در یک سایت فروش کفش اینترنتی هستید، کمد لباس تان را در خانه چک کرده و تطبیق داده تا مطمئن شوید که کدام نیم بوت برای سبک لباسی شما مناسب‌تر است.

۶. تناسب داشتن جنس بوت و نیم‌بوت با سبک لباس

جنس نیم‌بوت شما با سبک لباس انتخابی شما باید در تناسب کامل باشد. مثلاً یک بوت مخمل طرح پلنگی را با هر مدل لباسی زیبا بنظر نمی‌رسد. اینکه نیم‌بوتی را انتخاب کنید که با سبک لباستان جور باشد، می‌تواند زیبایی استایل شما را دوچندان کند.

۷. ست کردن جنس و رنگ بوت با کیف

یکی از راه‌های زیباتر به نظر رسیدن استایل شما، ست کردن جنس و رنگ بوت با کیف است، به طور مثال اگر بوت چرمی یا جیر می‌پوشید از کیف چرمی یا جیر با همان رنگ استفاده کنید. با اندکی خلاقیت و انتخاب هوشمندانه‌ی این دو، بسیار جذاب‌تر به نظر خواهید رسید.

۸. ست کردن نیم‌بوت با جوراب شلواریبوت‌های زنانه با جوراب شلواری ضخیم ترکیبی شیک و کلاسیک است. مهم نیست که هوا سرد باشد یا خیر، پوشیدن جوراب شلواری بخصوص رنگ مشکی به همراه نیم‌بوت انتخابی استایلی زیبا برای شما خواهد ساخت، مخصوصاً اگر نیم‌بوت جیر یا چرم، پاشنه‌دار یا تخت باشد.

۹. ست کردن بوت و نیم‌بوت با برخی از اکسسوری‌ها

یکی از راه‌ها شیک‌تر کردن ست و استایل شما، ست کردن بوت و نیم‌بوت با برخی از اکسسوری‌های شماست. مثلاً اگر بوت شما قهوه‌ای است، از یک کمربند قهوه‌ای روی دامن یا پیراهن خود استفاده کنید، چرا که همرنگ بودن این دو به چشم می‌آید و زیبایی استایل شما را بیشتر نمایان می‌کند.

پوشاک آقایان
پوشاک مردانه
کت و شلوار کلاسیک
کت و شلوار دامادی
لباس شیک مردانه
پوشاک مردانه برند