تلفن 02154176 - فکس 02166960131

نگهداری و شستن خز طبیعی

امروز قدرتمندتر از همیشه، امکان تجربه‌ای متفاوت به سبکی جدید را برای شما به وجود آوریم.

نگهداری و شستن خز طبیعی - 1399/03/11

خز طبیعی از پوست خام حیوانات درست می‌شود و خود یک پروتئین است درست مثل موهای انسان. با این حال باید موقع تمیز کردن آنها حاشیه احتیاط را رعایت کنید.

خز طبیعی از پوست خام حیوانات درست می‌شود و خود یک پروتئین است درست مثل موهای انسان. با این حال باید موقع تمیز کردن آنها حاشیه احتیاط را رعایت کنید. اجازه ندهید خز طبیعی بیش از حد خشک شود چرا که باعث ریختن آن می‌شود. برای شستشوی خز باید از کمک یک فرد حرفه‌ای بهره بگیرید. اما یک سری نکات روزانه وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند: لباس یا کت خز خود را از یک چوب رختی پهن آویزان کنید تا جلوی خراب شدن ساختار لباس را گرفته باشید. لباس‌های خز را درون کیسه‌ لباس انبار نکنید مخصوصاً کیسه‌های پلاستیکی که لباس نمی‌تواند درون آن نفس بکشد. خز نیاز به هوا دارد تا جلوی ترک خوردن و خراب شدنش را بگیرد.
وقتی لباس خز می‌پوشید از عطر زدن و اسپری مو استفاده نکنید. درون اکثر این محصولات، الکل وجود دارد که می‌تواند لباس را خشک کند. هرگونه روغنی می‌تواند وارد خز شود و در نهایت آن را فاسد کند. اگر خز بو بگیرد تقریباً غیرممکن است تا از شرش خلاص شد. وقتی برای مدت زمان زیادی یک جا می‌نشینید کت خز خود را در بیاورید چرا که خز را خراب می‌کنید. اگر نمی‌توانید کت را در بیاورید هر چند وقت یکبار جابه‌جا شوید تا یک نقطه از کت له نشود. کت را در بیاورید و روی پاهای خود پهن کنید. اگر در یک باران و برف سبک گرفتار شدید به آسانی لباس خود را تکان بدهید تا جای ممکن از آب اضافی خلاص شوید. لباس را در یک اتاق با تهویه مناسب آویزان کنید. از سشوار، خشک‌کن لباس یا هر وسیله‌ی گرمازای دیگری استفاده نکنید. بعد از اینکه لباس خشک شد خزها را با دست خود پف بدهید از شانه استفاده نکنید.

پوشاک آقایان
پوشاک مردانه
کت و شلوار کلاسیک
کت و شلوار دامادی
لباس شیک مردانه
پوشاک مردانه برند